Magické amulety – objednávka

Pokud Vás některý z  hotových amuletů oslovil, zde si jej můžete objednat. Většinou nabízím ke každému amuletu více možností závěsu a je to vždy uvedeno v textu. Kůži, řetízek, někdy saténovou stužku. Vyberte si prosím jaký je pro vás nejpříjemnější. Pokud byste chtěli víc druhů závěsů, samozřejmě je to možné. První závěs  – jakýkoli, je vždy v ceně Amuletu, každý další závěs je za příplatek 40,- Kč. Tuto informaci prosím uveďte ve zprávě k objednávce.

Vybraný amulet Vám zašlu doporučeně na uvedenou adresu ihned po připsání vaší platby na účet vedený u České spořitelny – číslo účtu: 580267093/0800. O příjmu částky za amulet + poštovné, i o odeslání amuletu na vámi uvedenou adresu vás budu informovat emailem. Každý amulet pečlivě zabalím a odešlu v bublinkové obálce, aby byl chráněn před poškozením.

AMULET NA ZAKÁZKU  si můžete objednat také zde, jen  do kolonky Jméno amuletu napište Amulet na zakázku. Já Vás budu zpětně kontaktovat na uvedený email ohledně Vašich představ a všech důležitých informací pro tvorbu Vašeho Amuletu.

Obchodní podmínky si můžete přečíst zde.

Děkuji Vám a přeji mnoho požehnaných dní s vaším ochranným amuletem.

 

Alexandra Meluzína Rosová

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše adresa a telefon (vyžadováno)

Jméno amuletu

Vaše zpráva k objednávce

Zvolte druh platby