Obchodní podmínky

Amulet, který Vás osloví, si můžete objednat ze stránky Magické amulety- Objednávka, kde je pro vás připraven objednávkový formulář. Vybraný amulet Vám zašlu dobírkou na uvedenou adresu ihned po připsání vaší platby na účet vedený u České spořitelny – číslo účtu: 580267093/0800. O příjmu částky za amulet + poštovné, i o odeslání amuletu na uvedenou adresu vás budu informovat emailem. Každý amulet pečlivě zabalím a odešlu v bublinkové obálce, aby byl chráněn před poškozením.

Po telefonické domluvě je možný osobní odběr v Praze.

Potkat a vidět se s těmito amulety, můžete i na některých hradech a zámcích –  respektive v podhradí a podzámčí na středověkých tržištích. Kalendář akcí bude na stránkách včas zveřejněn.

Při převodu na účet je poštovné a balné v ČR  65,-  Kč.

Poštovné na Slovensko dle ceníku České pošty.

Uvedené ceny jsou konečné, nejsem plátcem DPH.

Do poznámky v objednávkovém formuláři uveďte prosím délku a materiál závěsu, na kterém budete amulet nosit. Například: hnědou kůži o síle 3 mm, délka 50 cm.

Po písemné domluvě si můžete objednat i amulet na zakázku. Objednávkový formulář je k dispozici zde. Do kolonky Jméno amuletu napište Amulet na zakázku. Já Vás budu zpětně kontaktovat na uvedený email ohledně všech důležitých informací pro tvorbu Amuletu.

 

Jakékoliv nejasnosti Vám velmi ráda zodpovím na uvedeném emailu: andelske@amulety.net