Anděl Rendy

Rendy

Rendy

Autorský šperk z kolekce ochranných amuletů vytvořený na přání jako přívěšek, třeba na klíče. Tělo anděla je z placáčku křišťálu s drobnými částečkami turmalínu. Rendy bude hlídat velmi ráznou, temperamentní dámu a její smečku čtyř superaktivních číňanů. Jeho hlava, která je z citrínu i malinká citrínová lucernička jsou tady zcela na místě.

Citrín je mimořádně blahodárně působící krystal, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek.
Funguje jako účinný čistič a regenerátor, svému majiteli předává teplo, energii a velice zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii. Melancholie a negativní emoce nemají v jeho přítomnosti místo. Podporuje duševní vědomí a dodává příliv nové energie. Je ochránce aury, zavčas svého majitele varuje a tím mu dává dostatek času k akci na vlastní ochranu. Čistí čakry – zejména solar plexus, aktivuje  činnost korunní čakry a zesiluje intuici, pročišťuje vyšší úrovně osobnosti a uvádí je do rovnováhy. Urovnává vztahy a spory v rodině či skupině,  napomáhá přijímat se takoví, jací jsme, dodává sebedůvěru, potlačuje sebezničující sklony, zmírňuje přecitlivělost – zejména na kritiku okolí.

Má samočistící schopnost, nikdy nepotřebuje čištění. Velmi silný, magický, ochranný kámen!

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, Dokáže energii pohlcovat, uvolňovat a regulovat, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny.

Tento anděl už má svojí práci