Pro panenku Jentl

Pro panenku JentPro panenku Jentl

Šperk z kolekce ochranných amuletů  je láskyplně vytvořen z průzračně, panensky čisté placičky tromlovaného křišťálu, drobných granátků a zelených jaspisů. Když jsem ho dělala, měla jsem před očima útlého skřítka z rozesmátýma očima, který někde pod horami, na jednom kouzelném kopci krmí z lahve voňavé telátko.

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Je to velmi silný zesilovač energie, Dokáže energii pohlcovat, uvolňovat a regulovat, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení. Zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Ochraňuje před vším zlým a negativním.

Granát je již po staletí užíván jako amulet,  který varuje před nebezpečím. Je to velmi silný kámen,  který přivádí velké  množství  energie, udržuje organizmus v rovnováze a dodává potřebný klid. Pomáhá překonat zastaralé myšlenkové vzorce a  strnulé způsoby jednání.  Přináší sebedůvěru  a odvahu.  Granát pomáhá v krizových situacích nalézat východiska a dodat víru v lepší budoucnost i přivolat něčí pomoc.  Pročišťuje čakry, otvírá srdce, pomáhá překonávat tabu.Uvádí do souladu základní a korunní čakru, podporuje tvůrčí schopnosti a vůli k životu, zvyšuje charizma. Je to silně ochranný kámen pro děti.

Zelený jaspis uvádí do rovnováhy city a mysl, odstraňuje deprese, učí nás žít v souladu s přírodou.

Tento amulet má již svého majitele