Amazonie

 

106_1239 – kopie amazonie (1)

PRODÁN

Autorský šperk z kolekce ochranných amuletů. Kameny jsou v tomto šperku zakomponovány do podoby divokého květu orchideí Jižní Ameriky.

Jako vždy jsem kamenům dala možnost promlouvat. Z kolekce 20 kamenů na pracovní desce se tyto vždy svojí energií propojily a vytvářely mi v hlavě obraz divokých květů. Nebránila jsem se.

Největší kámen je nádherně vykreslený Zelený jaspis, který podporuje mentální a emocionální stavy. Uvádí do rovnováhy city a mysl, odstraňuje deprese, učí nás žít v souladu s přírodou. Je kamenem zdraví, má silné léčivé účinky, podporuje uzdravovací proces těla.

Srdce květu tvoří sytě tmavě oranžový Karneol, který má vysokou energii. Svému nositeli dodává odvahu, klid, trpělivost, harmonii a pozitivní pohled na život. Pomáhá při všech nemocech spojených s krví. Univerzální ochrana zdraví, dodává sílu a vitalitu, zvyšuje plodnost.

Malá poupátka jsou z Achátu šedého, který stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie, Karneolu a Kalcitu, který účinně čistí a nabíjí nižší čakry (zejména Sexuální a Solar plexu).

Amulet je vytvořen technikou cínovaného šperku z bezolovnatého cínu s podílem stříbra. Ošetřen patinou a antioxidantem.

Zavěšen na kůži,  tmavším řetízku, nebo saténové stužce působí v dekoltu velmi krásně. Materiál a délku závěsu upřesněte prosím v objednávkovém formuláři

Více o kamenech: Zelený jaspisKarneolAchátKalcit

Cena 495,- Kč