Jsem hojivý balzám

ja jsem hojivy balzam (1)

Jsem hojivý balzám

 

 

 

 

 

 

Autorský šperk z kolekce ochranných amuletů. Vytvořen technikou cínovaného šperku, pomocí bezolovnatého cínu s podílem stříbra. Na amulet jsem použila nádherný placáček Rodonitu s výraznou kresbou. Je to mazlivý, hebký kámen s kterým se mi výborně pracovalo. Do dlaně se hebce vnucoval, vrněl a ujišťoval mě, že jsem královna. Připadala jsem si tak.

Doplněn cínovým krajkovým s drobnými říčními perličkami a větší perlou Mabe.

Rodonit svému nositeli přináší citovou rovnováhu, navozuje pocit lásky, uzemňuje energii, odstraňuje následky šoku a paniky. Pomáhá v případech závislosti na jiných osobách, sebepoškozování nebo následků zneužívání. Hojí citová zranění z minulosti, dodává schopnost odpouštět, vytváří vědomí nezištné lásky sami k sobě. Perla je drahokam vod. Symbolizuje proměnu a čistotu. Je obrazem našeho duchovního vývoje. Ukazuje nám, že ač malí a utiskovaní ve své lidské nedokonalosti, můžeme přesto dosáhnout dokonalosti a neuvěřitelné krásy ve skrytém tajemnu své duše.

Amulet je ošetřen patinou a antioxidantem. Zavěšen může být na tmavším řetízku, kůži, nebo saténové stužce. Délku a materiál závěsu si vyberte podle svého vkusu a přání a upřesněte je v objednávce.

Více o Rodonitu a Perlách

PRODÁN/SOLD