Pleťové olejové sérum proti vráskám

 

Dějiny nás učí, že oleje mají nezastupitelnou úlohu v péči o pleť. Jsou přirozeně bohaté na vitamíny, antioxidanty a mají schopnost dostat tyto dary a dobroty Matky Přírody mnohem hlouběji do pleti, než krémy.

Chcete vypadat zdravě a mít krásnou hladkou pleť? Používejte olejové sérum z kvalitních olejů a začněte hned.

Tisíce let o svoji pleť ženy pečovaly pomocí přírodních olejů a dnes se k nim opět vrací. Což, ale zneužívají kosmetické firmy a prodávají séra za nekřesťanské peníze. Jejich výroba je přitom mnohem jednodušší, než výroba krémů a navíc o dost levnější.

Mám na krku už přes pět křížků a mám se moc ráda. Čím jsem starší, tím se mám raději. Vytvořila jsem si proto rozmazlovací olejové sérum, obohacené přírodními aktivními látkami. Použítí je jednoduché. Do mírně vlhké pokožky se krouživými pohyby vetře pár kapek séra, které je v šikovné lahvičce s pipetkou. Já používám na noc po celý rok, v zimě i na den. Jenom v létě, kdy je potřeba pleť hodně zásobit vodou si na den vyrábím hydratační krém.

Ideální je sérum používat s růžovou květinovou vodou v rozprašovači. Růžová voda je takový malý pleťový zázrak. Nosím jí v kabelce a kdykoliv jsem unavená, nebo otrávená třeba v nějakém hromadném dopravním prostředku, stačí si rozprašovačem osvěžit tvář a hned je člověku na tom světě lépe.

Složení olejového séra:
Arganový olej,opunciový olej, olej ze semen granátového jablka   a další směs vzácných indických olejů, které neprozradím. To je mé výrobní tajemství z kterého povím jen, že se  používají v ajurvédě již od védských časů.
Olejový macerát v caprylisu z květů růže damašské,  sedmikrásky, měsíčku, levandule a pivoňky.
Aktivní látky: Třtinový skvalan, ovesné lipidy, přírodní lift aktivní látky, vitamin E
Na vůni EO: růže, geránium, mandarinka, myrha a kadidlo.. I tyto éterické oleje řeší vrásky a navíc je jejich vůně antidepresivní.

Nemusím dodávat, že sérum je 100% přírodní a oleje jsou všechny lisované za studena v bio kvalitě. To je přece „Meluzíní“ samozřejmost.

 

Zpět na Přírodní kosmetika