Anděl Vločka

Když byla malá, viděla svého Anděla neustále. Dospělí rozčilovala její jistota v Andělovu jsoucnost. Prý příliš bujná dětská fantazie. Jak rostla, jeho obraz se pomalu rozplýval, až jednoho dne zmizel i z jejích vzpomínek. Někde v koutku její duše byla však nezměrná jistota, že se jednoho dne vrátí. Pak přišel den, kdy mohla říct “ Kde jsi byl? Já jsem tak šťastná, že jsi zase se mnou. Něžně se usmál, objal jí a řekl “ Nikdy jsem neodešel Moje Milá, pojď, poletíme…..

 

Anděl Vločka Anděl Vločka

Každý máme svého Anděla, a protože si je z dětství nepamatujeme, vytvářím jejich podoby z darů Matky Země. Tento je vytvořen z křišťálu a kuličky vločkového obsidiánu. Oba kameny mají magickou moc, jsou zde lidem na pomoc.

Velikost Anděla je 6 x 4 cm, pevně zavěšen na černé, kulaté kůži o průměru 2,5 mm. Zapínání na nerezovou karabinku. Celková délka náhrdelníku je 52 cm. Amulet je napatinován, vyleštěn a ošetřen antioxidantem. Spojovací materiál bezolovnatý cín s vyšším podílem stříbra.

Křišťál je kamenem Slunce i Měsíce a elementu ohně a vody.
Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Velmi silný zesilovač energie. Dokáže energii pohlcovat, uvolňovat a regulovat, uvádí ji do naprosté harmonie.
Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.
Léčebné využití: vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.
Obsidián vločkový: projektivní kámen, přiřazen k planetě Saturn a elementu ohně.
Zavádí vás do vašeho nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a všechny nevyřešené rozpory, jež byly odsunuty do podvědomí. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Má dvojaký charakter: ochraňuje nositele před špatnými vlivy, ale může též pomáhat špatným lidem v nekalých kouscích. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, ale může vyvolat i deprese. Pomáhá oprostit se od vnějších vlivů, může prolomit všechny blokády, aktivuje logické myšlení. Tento kámen je vhodný mít při sobě při zkouškách a důležitých rozhodnutích. Pro své silné a dvojaké účinky by měl být nošen například s měsíčním kamenem, křišťálem, nebo citrínem.
Léčebné využití: posiluje zažívací orgány, detoxikace organismu, snižuje bolest při artritidě a potížích s klouby, léčí záněty vyvolané bakteriemi, přírodní antibiotikum.
Užití: sebevědomí, věštění, ochrana, uzemnění, klid
Cena 388,- Kč + 65 Kč poštovné a balné