Západ slunce

 

Ach, jak to uchvátí, když slunce v jitřním sadu nám přeje výbušně své sladké

Dobrý den!

A jak je blažený a jak je šťastný ten, kdo může pozdravit je s láskou při západu….

 

Západ Slunce Západ Slunce

Západ Slunce

Západ Slunce

 

 

 

 

 

Amulet Západ Slunce je vytvořen z polodrahokamu Obrázkový Jaspis a malého korálku Mořského korálu, který v této kompozici vytváří dojem zapadajícího slunce někde v dunách africké pouště.

Spojovací materiál je bezolovnatý cín s vyšším podílem stříbra. Celková velikost samotného šperku je 6 x 7,5 cm. Pevně spojen s kulatou, hnědou kůží o síle 2,5 mm. Zapínání na nerezovou karabinku. K náhrdelníku jsou náušnice s totožnými kameny. Zapínání je mechanické z chirurgické oceli.

Jaspis  – Podle starých mágů a šamanů byl Jaspis označován za Matku všech kamenů, protože neustále vyzařuje energii. Zprostředkovává elementární sílu, moudrost a trpělivost. Jaspis je vše chápající láska Země  jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí.  Má velikou škálu barev. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře.

Léčebné využití: dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.
Obrázkový jaspis má receptivní energii, přiřazen planetě Saturn a náleží elementu země. Je úzce spjat se zemí, podporuje a rozvíjí kořenovou čakru, vypráví pomocí svých obrázků poselství minulosti, vynáší na povrch potlačené pocity, vinu, nenávist, lásku a přináší poučení do další fáze života, přináší klid, odstraňuje strach, čistí ledviny a podporuje imunitní systém.
Mořský korál červený – jako šperk byl nošen již v neolitu. Keltové ctili zejména korály červené a růžové barvy. Podle dávných tradic byl odjakživa silným ochranným „kamenem“ Ve starém Egyptě byl vkládán do hrobů, aby umožnil svému majiteli bezpečný přechod do věčnosti.
Červené korály symbolizují též lásku, oddanost, pokoru a sounáležitost s celkem. Učí nás, že každá drobnost má svůj smysl. Milovat a být milován je základní potřebou člověka, jako vzduch, který dýcháme. Bez lásky, jsme jen mrtvým tělem. Proto je červený korál i symbolem mateřství. Každá budoucí maminka by jej měla nosit na krku. Chrání zdravý růst v matčině těle. Jeho rudá vibrace lásky bude dítěti vlastní i po narození a v celém jeho dalším životě.
Léčebné účinky: pomáhá v léčbě anémie, při poruchách krevního oběhu, neplodnosti, poruchách menstruačního cyklu a při ohroženém těhotenství. Podporuje sexuální touhu a ulehčuje porod.
Cena soupravy v dárkovém balení 535,- Kč + 65 Kč poštovné a balné