Magie Země i moře

Jen jeden div je větší než moře, a tím je Země. Jen jeden div je větší než Země, a tím je nitro lidské duše.

 

 

Magie Země i moře Magie Země i moře Magie Země i moře

Tento amulet v sobě spojuje magickou sílu Země i moře. Země stvořila Jaspis, kámen šamanů a mudrců. Korál se zrodil v divokém, lidem nepochopitelném živlu moře, aby jim umožnil bezpečný přechod do věčnosti.

Velký, krásně a typicky zbarvený Jaspis mokait je ozdoben jednoduchou obrubou. Mořský korál v jasně, červené barvě  tvoří jeho korunu, stejně, jako je pro někoho věčnost korunou života.

Délka amuletu je  5 cm, v nejširším bodě 4 cm . Zavěšen na černé, 2 mm široké kulaté kůži s nerezovou karabinkou. Může být i saténová stužka, nebo masivnější řetízek v barvě ladící s amuletem. Výběr závěsu ponechám na Vás. První závěs  – jakýkoli, je vždy v ceně Amuletu, každý další závěs je za příplatek 40,- Kč. Tuto informaci prosím uveďte ve zprávě k objednávce.

Amulet je patinován, vyleštěn a ošetřen antioxidantem.

Jaspis – Podle starých mágů a šamanů byl Jaspis označován za Matku všech kamenů, protože neustále vyzařuje energii. Zprostředkovává elementární sílu, moudrost a trpělivost. Jaspis je vše chápající láska Země  jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí.  Má velikou škálu barev. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře.

Léčebné využití: dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.
Jaspis Mokait: řazen k planetě Saturn a náleží elementu země. Má červenou,tmavě růžovou, až tmavohnědou barvu s žlutými a mléčnými oválky, připomínající kávu se šlehačkou. Dodává hluboký klid a rovnováhu v každé situaci, přináší touhu po nových experimentech a pomáhá čelit jejich důsledkům. Ukazuje všechny možnosti a pomáhá vybrat jedinou správnou. Zmírňuje nervozitu a stres, stabilizuje tělo, posiluje imunitu, léčí zranění, záněty horních cest dýchacích, uvolňuje suchý kašel, aktivuje játra, slezinu a čistí krev.
Mořský korál červený – jako šperk byl nošen již v neolitu. Keltové ctili zejména korály červené a růžové barvy. Podle dávných tradic byl odjakživa silným ochranným „kamenem“ Ve starém Egyptě byl vkládán do hrobů, aby umožnil svému majiteli bezpečný přechod do věčnosti.
Červené korály symbolizují též lásku, oddanost, pokoru a sounáležitost s celkem. Učí nás, že každá drobnost má svůj smysl. Milovat a být milován je základní potřebou člověka, jako vzduch, který dýcháme. Bez lásky, jsme jen mrtvým tělem. Proto je červený korál i symbolem mateřství. Každá budoucí maminka by jej měla nosit na krku. Chrání zdravý růst v matčině těle. Jeho rudá vibrace lásky bude dítěti vlastní i po narození a v celém jeho dalším životě.
Léčebné účinky: pomáhá v léčbě anémie, při poruchách krevního oběhu, neplodnosti, poruchách menstruačního cyklu a při ohroženém těhotenství. Podporuje sexuální touhu a ulehčuje porod.
Cena 435,- Kč + 65,- Kč poštovné a balné