Něha

Na srdci kámen.
Jaký kámen?
Oheň i voda,
led i plamen,
oblázek něhy,
který těší….

 

Něha

Něha

Něžný amulet z polodrahokamu Jaspis mokait, který je „obšitý“ malinkými říčními perličkami. Závěsný korálek též Jaspis mokait.

Celková délka amuletu je 8 cm, šířka 3 cm. Amulet je napatinován, vyleštěn a ošetřen antioxidantem.

Zavěšen na řetízku z obecného kovu v barvě patiny amuletu. Délka řetízku 54 cm. Může být i saténová stužka v barvě ladící s amuletem. Délka stužky 45 cm. Pokud byste chtěli víc druhů závěsů, samozřejmě je to možné. První závěs  – jakýkoli, je vždy v ceně Amuletu, každý další závěs je za příplatek 40,- Kč. Tuto informaci prosím uveďte ve zprávě k objednávce.

Podle starých mágů a šamanů byl Jaspis označován za Matku všech kamenů, protože neustále vyzařuje energii. Zprostředkovává elementární sílu, moudrost a trpělivost. Jaspis je vše chápající láska Země  jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí.  Má velikou škálu barev. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře.
Léčebné využití: dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

Jaspis Mokait: řazen k planetě Saturn a náleží elementu země. Má červenou,tmavě růžovou, až tmavohnědou barvu s žlutými a mléčnými oválky, připomínající kávu se šlehačkou. Dodává hluboký klid a rovnováhu v každé situaci, přináší touhu po nových experimentech a pomáhá čelit jejich důsledkům. Ukazuje všechny možnosti a pomáhá vybrat jedinou správnou. Zmírňuje nervozitu a stres, stabilizuje tělo, posiluje imunitu, léčí zranění, záněty horních cest dýchacích, uvolňuje suchý kašel, aktivuje játra, slezinu a čistí krev.

Perly znali již staří Egypťané, našli se i při vykopávkách prastarých kultur v Mexiku. Ve starém Římě symbolizovaly moc, moudrost a štěstí. V arabských zemích dokonce Boží moudrost.

Od nepaměti slouží jako amulet chránící před nehodami, neštěstím a pohromami. Posilují odhodlání a vůli zbavit se závislosti.

Perla je symbolem proměny a čistoty. Obraz našeho duševního vývoje, který nám ukazuje, že ač malí a utiskovaní, můžeme přesto dosáhnout neuvěřitelné krásy a dokonalosti.

 

Cena 435,- Kč + 65,- Kč doprava a balné

 

Obchodní podmínky

Objednávkový formulář