Znamení koní

A Bůh pravil “ Tobě rovného jsem neudělal. Všechny poklady Světa leží mezi tvýma očima…

 

Znamení koní Znamení koní Znamení koní

 

 

 

 

 

 

Odvážný amulet. Pro odvážnou dívku, nebo ženu. Která jiná, než odvážná svojí duší ovládne něco tak dokonalého, silného a mocného, jako je kůň.

K ovládnutí koně síla paží nestačí. Je potřeba síla duše. Duše klidné, pevné, trpělivé a tiché. K tomu, abychom porozuměli řeči koní, je zapotřebí naprosté ztišení našeho ega. A k tomu nám může pomoct polodrahokam Bronzit.

Bronzit usnadňuje jednoduché “ bytí“.

Z duchovního hlediska je to skvělý kámen, protože vyvolává naprostý klid. Odvrací negativní energii, je to kouzelný ochránce. Posiluje soudnost bez předsudků, určuje naše nejdůležitější rozhodnutí a podporuje odhodlání. Je to uzemňující kámen, který pomůže, když se cítíme bezmocní, nebo jsme v sevření událostí, nad kterými nemáme žádnou kontrolu. Držením Bronzitu vzrůstá naše sebeuplatnění a obnovuje se vyrovnanost. Pomáhá zachovat chladnou hlavu. S jeho přispěním můžeme zaujmout věcné stanovisko a vidět větší obraz. Učí, jak jít s proudem boží vůle.
Léčivé účinky je nápomocný při chronickém vyčerpání, vstřebávání železa, při křečích, nervozitě.
Amulet je vytvořen z velkého, dokonalého placáčku Bronzitu s vysokým leskem. Amulet je dlouhý 7 cm a široký 4 cm. Spojovací materiál bezolovnatý cín s vyšším podílem stříbra. Patinován, vyleštěn a ošetřen antioxidantem. Zavěšen na hnědé, 3 mm široké, kulaté kůži. Může být i mohutnější řetízek z obecného kovu v patině ladící s amuletem.  K amuletu se hodí i náušnice vytvořené z polodrahokamů: citrín, onyx, granát a tygří oko – viz. prostřední obrázek
Podrobnosti o kamenech:
citrín  
granát  
tygří oko  
onyx
Tento amulet již má svoji majitelku