Úsměv královny Elfů

A každý její úsměv se proměnil v zelenofialový kamínek, který lidé dodnes  v Matce Zemi nacházejí a pro své štěstí ho ve svém držení mají…..

Amulet je vytvořen z nádherného, výrazného polodrahokamu Rubín ve fuchsitu. Závěsný korálek je pravý ametyst. Spojovací kov –  bezolovnatý cín s větším podílem stříbra. Amulet je patinován, vyleštěn a ošetřen antioxidantem. Celková délka 8 cm, šířka 3 cm. Zavěšen je na jemné, fialkové saténové stužce s nerezovou karabinkou. Délka stužky 45 cm + 4 cm prodlužovací řetízek.

Rubín ve Fuchsitu  je tvořen rubínovými zrny v zelené hornině fuchsitu. Je to kámen ochrany, zbavuje napětí a stresu, odstraňuje pocity prohry a pokoření, dává sílu zvládnout sám své problémy, dává pocit uvolněnosti, rozvíjí intuici, dodává sebedůvěru a nadhled.

Užití: síla, radost,ochrana, bohatství, proti nočním můrám, odvaha

Vlastnosti: patří energii projektivní, elementu ohně, planetě Mars.

Je to kámen bohatství, ochrany a štěstí. Vytváří štít proti všem druhům útoků. Představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Podněcuje touhu po životě a sexuální aktivitu. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje motivaci, směruje k realistickým cílům, vybízí nás vydat se za svým štěstím, zastavuje zlost a negativní energie a přeměňuje je v pravý opak. Dodává odvahu, navozuje pozitivní stav mysli a pomáhá tvrději čelit útokům během hádek a názorových střetů.

Fuchsit je kamenem zdraví a pohody. Pomáhá překonávat závislosti. Odstraňuje energetické blokády.

Léčebné využití: rovná záda, léčí problémy z nerovnováhy nebo úzkosti, pomáhá při alergiiích, lreguluje činnost jater, pomáhá při nespavosti

Ametyst je kamenem planety Jupitera, Neptuna a elementu vody. Tradiční kamen čistoty a zbožnosti. Šperk králů. Mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou a vysokými spirituálními vibracemi. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě závislostí.

 Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a
rány. Je to kámen duchovní čistoty. Přináší stabilitu a harmonii do vztahů. Mírní bolest všeho druhu (fyzické i psychické). Ovlivňuje poruchy způsobené stresem.
REZERVACE – Cena 388,- Kč + 65,- Kč poštovné a balné