Klíč ke vzpomínkám

Koho ještě cestou potkám, na těch toulkách za duhou,

Tomu dám ten klíč ke vzpomínkám, snad tu navždy zůstanou…

 

Klíč ke vzpomínkám Klíč ke vzpomínkám

Amulet vytvořený z krásného placáčku Magnezitu s jemnou, šedou kresbou. Závěsná slzička je korálek z italského, rubínového skla. Celková délka 7 cm, šířka 2,5 cm. Spojovací materiál je bezolovnatý cín s vyšším podílem stříbra. Napatinován, vyleštěn a ošetřen antioxidantem. Závěs je řetízek z obecného kovu v barvě amuletu, délka 55 cm. Může být zavěšen i na kůži, či saténové stužce.  Pokud byste chtěli víc druhů závěsů, samozřejmě je to možné. První závěs  – jakýkoli, je vždy v ceně Amuletu, každý další závěs je za příplatek 40,- Kč. Tuto informaci prosím uveďte ve zprávě k objednávce.

Magnezit vlastnosti: přináší hluboký klid k meditaci a uvolnění. Položený na třetí oko, je jako klíč, který usnadňuje vyvolání vizuálních vzpomínek z minulosti. Odemyká srdeční čakru a podněcuje k upřímné lásce – včetně lásky k sobě samému, která je nezbytná, než začnete přijímat lásku druhých.

Magnezit dokáže významně pomoci při nepodmíněné lásce v situacích, kdy jsou v vztahy s jinými lidmi problematické pro jejich chování nebo návyky. Pomůže vám, abyste se cítili v harmonii, klidu a dovolili ostatním, aby byli takoví, jací doopravdy jsou (aniž byste po nich žádali změnu nebo se sami nechali zasáhnout jejich problémy).

V duševním životě vynáší magnezit na povrch veškeré sebeklamy. Pomáhá rozpoznat podvědomé myšlenky nebo pocity a jejich kořeny. Při jejich hledání vás v případě potřeby zavede do minulých životů. Vyvolává pozitivní naladění do dalšího života. Magnezit učí sebestředné lidi, aby na chvíli usedli na pomyslné zadní sedadlo a učili se pozorné od druhých.

Magnezit podobný lidskému mozku má silný vliv na mysl. Uvádí mozkové hemisféry do souladu, pomáhá vyvolávat podnětné myšlenky a usnadňuje jejich aplikaci v praxi.

Magnezit má uklidňující účinek na lidské city. Přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu. Představuje podporu pro nervózní a ustrašené jedince; pomáhá jim překonat podrážděnost a netoleranci.

Léčebné využití: Magnezit obsahuje velké množství magnézia a napomáhá jeho ukládání v těle. Současně má detoxikační účinek a neutralizuje tělesný pach. Pomáhá uvolňovat svaly a funguje proti křečím. Blahodárně působí během menstruace, na žaludek, střeva, křečové žíly a bolesti močového měchýře a ledvinové kameny. Magnezit hojí kosti a zubní kazy. Má preventivní účinky proti epilepsii. Přináší úlevu oři bolestech hlavy, zejména migrénách. Zpomaluje srážlivost krve. Urychluje metabolizmus tuků a rozptyluje cholesterol. Zabraňuje vzniku arteriosklerózy a anginy pectoris. Jedná se o účinný preventivní prostředek
proti srdečním poruchám. Udržuje v rovnováze tělesnou teplotu, snižuje horečku a zimnici.

Umístění: Na místech podle potřeby a v kontaktu s kůží.

PRODÁN 

Obchodní podmínky

Objednávkový formulář