Amulet královny Mab

Už chápu, Mab tě přišla navštívit, lehoučká víla vil, co pomáhá,
když se má zrodit sen, je maličká jak drahokam na starostově prstě
a se spřežením jako zrnka prachu, jezdívá spícím lidem po nose…

 
Pro královnu Mab Pro královnu Mab Pro královnu Mab - souprava Pro královnu Mab
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tento ochranný, magický amulet je vytvořen s krásného křišťálu o velikosti 4×2,5 cm. Závěsná kapka je dokonale vyleštěný korál z onyxu. Celková velikost amuletu: délka 9 cm, šířka v nejširším bodě 2,5 cm. Spojovací materiál bezolovnatý cín s větším podílem stříbra. Vyleštěno a ošetřeno antioxidantem. Závěs: masivní řetízek z obecného kovu v barvě ladící s amuletem. Může být i černá, saténová stužka. Pokud byste chtěli víc druhů závěsů, samozřejmě je to možné. První závěs  – jakýkoli, je vždy v ceně Amuletu, každý další závěs je za příplatek 40,- Kč. Tuto informaci prosím uveďte ve zprávě k objednávce.
Náušnice k amuletu: černé kameny onyx a průsvitný korálek křišťálu. Zapínání je z chirurgické oceli. Délka 6 cm.
 
Křišťál je kamenem Slunce i Měsíce a elementu ohně a vody.
Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, Dokáže energii pohlcovat, uvolňovat a regulovat, uvádí ji do naprosté harmonie.
Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.
 
Léčebné využití: vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, je pro své čiré zbarvení předurčen k léčbám chorob jako je žárlivost. Jeho čiré zbarvení připomíná čistotu a dokonalost, proto je považován za účinný kámen v mnoha oblastech. V dávných dobách byl křišťál uctíván všemi kulturami, není tomu jinak ani dnes. Působí jako katalyzátor, který nám odebírá negativní energii. Vyrovná naši rovnováhu a promění veškeré negace v pozitivní.
Onyx –  tajemný, černý kámen, stojící pod vlivem Saturnu a elementu ohně.
Je to ochranný kámen. Brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Udržuje v těle rovnováhu energií jing a jang.
 
Užití: ochrana, síla, sebedůvěra

Léčebné využití: pomáhá párům v sexuální oblasti a slouží proti bolestem hlavy. Používá se jako ochrana proti uřknutí a zlým silám ve světě, je také dobrým pomocníkem při zvyšování sebevědomí.

Tento amulet je vytvořen s krásného křišťálu o velikosti 4×2,5 cm. závěsná kapka je dokonale vyleštěný, magický onyx. Celková velikost amuletu: délka 9 cm, šířka v nejširším bodě 2,5 cm. Spojovací materiál bezolovnatý cín s větším podílem stříbra. Vyleštěno a ošetřeno antioxidantem. Závěs: masivní řetízek z obecného kovu v barvě ladící s amuletem. Může být i černá, saténová stužka. Náušnice: černé kameny onyx a průsvitný korálek křišťálu. Zapínání je z chirurgické oceli. Délka 6 cm.

Prodaný

Cena amuletu s náušnicemi v dárkovém balení 535,- Kč