Plamínek v poušti

Každou noc odcházel do pouště, aby tam hledal svoji víru.

Třetí noci se z horkého písku vynořily rty Matky Země, jemně se dotkly jeho nártu,

a on pochopil, že plamínek jeho života nevyhasne…..

 

 

Plamínek v poušti Plamínek života

Tento amulet je vytvořen z krásného placáčku Obrázkového jaspisu. Závěsný plamínek, je červený jaspis.

Spojovací materiál cín s vyšším podílem stříbra. Vyleštěn a ošetřen antioxidantem. Zavěšený je na červené saténové stužce v délce 45 cm + 4 cm prodlužovací řetízek s malou karabinkou. Výška amuletu i se závěsným kamínkem je 5,5, cm. Šířka obrázkového jaspisu 4 cm.

Podle starých mágů a šamanů byl Jaspis označován za Matku všech kamenů, protože neustále vyzařuje energii. Zprostředkovává elementární sílu, moudrost a trpělivost. Jaspis je vše chápající láska Země  jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí.  Má velikou škálu barev. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře.
Léčebné využití: dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

Obrázkový jaspis má receptivní energii, přiřazen planetě Saturn a náleží elementu země. Je úzce spjat se zemí, podporuje a rozvíjí kořenovou čakru, vypráví pomocí svých obrázků poselství minulosti, vynáší na povrch potlačené pocity, vinu, nenávist, lásku a přináší poučení do další fáze života, přináší klid, odstraňuje strach, čistí ledviny a podporuje imunitní systém.

Červený a  jaspis má projektivní energii, přiřazen planetě Mars a náleží elementu ohně. Je ochranným kamenem, odráží negativitu zpět původci, uklidňuje rozbouřené city, uzemňuje energii, napravuje nepříznivé situace, pozvedává krásu a půvab, přináší zdraví a sílu, podněcuje základní čakru, snižuje horečky, čistí oběhový systém, játra, cévy, krev, odstraňuje bloky.

Amulet dodám v dárkové krabičce.

Cena 335,- Kč + poštovné a balné 65,- Kč

Obchodní podmínky

Objednávkový formulář