Emči Anděl

Emči Anděl

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

.

 

 

 

 

.

Prodán

Andělé jsou krásní a naprosto Boží.  Nikdo mi, ale nevymluví, že nejkrásnější Andělé jsou ti, kteří se starají o děti.

Všichni Andělé na sebe umějí brát takovou podobu, ve které je člověk nejlépe uslyší a pochopí. A to je ten důvod, proč jsou Ti co létají s dětmi tak báječní a zábavní. Protože děti, děti mají bezbřehou fantazii.

A tak může být Anděl chvíli skřítkem lucerníčkem, jindy zase třeba něžným, pastelovým motýlem.

A přesně takový je Anděl na zakázku pro Emču.

Tělo Anděla je zhotoveno z něžného Růženínu, hlavička z kuličky Ametystu a malinké, broušené Ametysty má i na svých ochranných křídlech. Spojovací materiál je bezolovnatý cín s podílem stříbra. Celý amulet je velký 5 x 4,5 cm, ale protože křídla jsou vypletena slabounkým drátkem, na kterých jsou navlečeny malinké, broušené Ametysty, není těžký a působí něžným dojmen. Zavěšen může být na kůži, saténové stužce, nebo řetízku. Je vyleštěn a ošetřen antioxidantem. Dárková krabička a saténová stužka v ceně.

Růženín je jedním z nejvhodnějších kamenů pro děti. Jeho růžová záře je pohlazením, při kterém pookřeje každá duše. S jeho pomocí se ubráníme všemu špatnému, hrubému, co nás při naší slabosti někdy strhuje zpět. V rovině duchovní nás provází na cestě hledání jako Strážný Anděl. V kombinaci s Ametysty, které mají čistící a nabíjecí schopnost je to opravdu něžný a silný přítel.

Více o kamenech: Růženín  a  Ametyst

Prodán