Serpentin

serpentin serpentinky

 

 

 

 

 

 

Serpentin je uzemňující kámen, který pomáhá při meditaci a duchovních prožitcích. Čistí čakry a otevírá prostor mentálním schopnostem. Usnadňuje pochopit duchovní základ života. Tento polodrahokam napomáhá při opětovném nacházení moudrosti. Serpentin pomáhá získat pocit rostoucí kontroly nad vlastním životem. Vyrovnává mentální a emocionální nerovnováhu a pomáhá vědomě zaměřit léčivou energii k existujícím problémům.

Duševní úroveň: je to citlivý,  něžně působící kámen, který vás spojí s andělským průvodcem. Umožňuje vstup do minulosti, současnosti i budoucnosti a zároveň vše umí propojit v jeden celek. Výtečně se hodí ke zkoumání minulých životů, neboť vyvolává schopnost soucítit, odpouštět sám sobě a smířit se se vším, čím jste v minulosti prošli. Pokud vlastníte tento krystal,  proniknete do léčivých sfér, kde pobývají duše mezi životy. Díky tomu lze dokončit léčení, které se v minulém životě nepodařilo uzavřít. Tento kámen uzdravuje nerovnováhu vzniklou v minulých životech a zbaví vás současně citové zátěže pocházející z předešlých vztahů. Krystal položený na hrdlo pomůže hovořit o minulosti a řeší problémy, které přetrvávají až do současnosti. 

Léčebné využití: Vyrovnává poruchy srdečního rytmu. Dokáže mimořádně účinně vyčistit a odbourávat jedovaté látky z tkání i krve. Směřuje svou energií ke kořenům problémů nebo nemoci, i když nejsou vědomě známé. Pomáhá zbavit se únavy a nemocí, které způsobují nedostatek energie nebo slabost svalů. Uklidňuje nervy a hojí kousnutí, štípnutí, exémy a jiné kožní potíže. Také uvádí do rovnováhy hormony a výkyvy nálad. Pomáhá proti všem druhům křečí a napětí, zlepšuje pružnost pojivové tkáně.