Čert vykopnutý z pekla

certik vykopnuty z pekla (2) certik vykopnuty z pekla (3) certik vykopnuty z pekla (4) certik vykopnuty z pekla (6)

 

 

 

 

 

ČERT UŽ MÁ SVÉHO MAJITELE

Na tvorbu tohoto amuletu v podobě těžítka jsem použila dva kameny se silnou léčivou energií. Tělo je z leštěného valounu tygřího oka a hlava z masivního českého granátu. Při jeho vytváření jsem vzpomínala na pohádku o malém čertovi, kterého vykopli z pekla, protože lidem pomáhal, místo, aby jim škodil.

Tygří oko je složením křemenný polodrahokam, jenž obsahuje zarostlá vlákna krokydolithu železitosirného, jeho zlatavý lesk způsobuje limonit. Bez štěpnosti. Stupeň tvrdosti 7.

Již ve starém Řecku byl ctěn jako kámen radosti a duševní rovnováhy. Nejsilněji však působí při podpoře našeho trvalého duševního klidu. Přináší nám vnitřní stabilitu, pocit trvalé vnitřní jednoty a hluboké pohody. V oblasti fyzické posiluje dech, předchází infekčním onemocněním dýchacích cest, léčí jejich záněty a mírní astma. Posiluje tělesnou odolnost a sebeobranný systém.

Granát je složením silikát. Vyskytuje se v mnoha barevných podobách dle příměsí minerálů. Je známo 15 odrůd granátu. Tvrdost 6,5-7,5

Za nejkrásnější bývá považován český granát v temně rudé, až vínové barvě. Od pradávna užíván jako amulet,  který varuje před nebezpečím. Granát je velmi silný kámen,  který přivádí velké  množství  energie, udržuje organizmus v rovnováze a dodává potřebný klid. Rozvíjí rozšířené vědomí, umí vyvolat vzpomínky na minulé životy. Obnovuje ztracené síly, čistí krev, podporuje metabolizmus, pomáhá lepšímu vstřebávání minerálů a vitamínů, regeneruje DNA, příznivě působí na páteř, srdce a plíce.

Amulet je vyroben s láskou, technikou cínovaného šperku. Je vyleštěn, ošetřen patinou a antioxidantem. Výška včetně růžků 9 cm, šířka v rozpětí křídel 5 cm.

Více o kamenech: Tygří oko  a  Granát

SOLD  Cena  555,- Kč