Le Rouge et le Noir

114_0014 114_0017 114_0045

 

 

 

 

.

Mám ráda tvořivé sny. Ne, že bych v nich tvořila, nebo snad pracovala. Naopak, ve svých snech prožívám báječná, barevná dobrodružství. Někdy sním i na pokračovaní. Mívám sny, podle kterých by se dali psát filmy. Tuhle jsem snila sen secesní ve kterém jsem potkala pana Muchu a hrála jsem divadlo se Sarah Bernhardt. Z tohoto báječného snu druhý den vznikly tři amulety. Snu předcházelo ošklivé smutno v mém životě, které se na okamžik vrátilo aby mě potýralo. Zřejmě proto jsou všechny tři amulety spojením kamenů se silnými ochranitelskými vlastnostmi. Tento je posledním z nich.

Na jeho vytvoření jsem použila nádherně lesklý černý onyx a černou tyčinku turmalínu. Tyto silné, magické černé kameny jsem oživila a prozářila malými valounky červeného jaspisu. Spojovací materiál je bezolovnatý cín s podílem stříbra. Celý amulet je vyleštěn a ošetřen patinou a antioxidantem.

Onyx je tajemný, černý kámen, stojící pod vlivem Saturnu a elementu ohně. Je to ochranný kámen. Brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám. V konfliktech všeho druhu chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí. Spojuje s jednotou vesmíru.

Černý turmalín (skoryl) je v mnoha ohledech jedinečný kámen. Patří dokonce mezi nejsilnější ochranné kameny, které známe. Chrání nás před vnějšími negativními vlivy prostředí jako je kosmické a pozemské záření, patogenní zóny, nebo spodní proudy. Chrání nás i před vlivy našeho okolí jako jsou lidská zloba a zášť, která nás může nejen oslabit, uškodit nám, ale může nás i nakazit jako virus. Skoryl je štít, který nás chrání před veškerou negativitou. Nemá nikdy nepříznivý účinek, působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost, pohlcuje negativní vibrace, odstraňuje stres, zlost, strach, je ochranným šamanským kamenem.

Červený jaspis je ochranným kamenem. Odráží negativitu zpět původci, uklidňuje rozbouřené city, uzemňuje energii. Napravuje nepříznivé situace, pozvedává krásu a půvab, přináší zdraví a sílu

Celková déla amuletu je 7 cm, šířka 3 cm. Zavěšen je na černé kulaté kůži v délce 50 cm. Může být i na tmavším řetízku, či černé saténové stužce.

Materiál závěsu upřesněte v objednávce.

SOLD  Cena 477,- Kč