Pro Sarah Bernhard

Amulet pro Sarah Bernhard 114_0025 114_0051

 

 

 

.

 

 

Druhý amulet z mého secesního snu. Měla jsem ho v něm na krku. Snu předcházelo ošklivé smutno v mém životě, které se na okamžik vrátilo, aby mě potýralo. Zřejmě proto jsou všechny tři amulety spojením kamenů se silnými ochranitelskými vlastnostmi.

Růženín a ametyst. Oba kameny jsou vtělením andělů strážných.

Krásně vyleštěný placáček růženínu jsem ozdobila dvěma jednoduchými lístky z bezolovnatého cínu s podílem stříbra. Závěs je ze surového ametystu a malá kulička ametystu je i na závěsném očku.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí  nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení.  Jeho růžová záře je pohlazením, při kterém pookřeje každá duše. S jeho pomocí se ubráníme všemu špatnému, hrubému, co nás při naší slabosti někdy strhuje zpět. V rovině duchovní nás provází na cestě hledání jako strážný anděl.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost.

Celková déla amuletu je 10 cm, šířka 4,5 cm. Zavěšen je na tmavém řetízku v délce 50 cm, který barevně ladí s patinou amuletu. Může být zavěšen i na fialové saténové stužce v délce 45 cm + 5 cm prodlužovací řetízek. Amulet je vyleštěn a ošetřen patinou a antioxidantem.

Více o kamenech  Růženín  Ametyst

 Cena 555,- Kč Prodán