Modro zlatý sen o panu Muchovi

PRODANÝ

Znáte ty okamžiky kdy je hlava prázdná, ruce se chvějou a máte pocit, že už nic hezkého nepříjde, nic vás nenapadne, nic nedokážete? Nemívám tyhle chvíle často a proto mě dokáží k smrti vyděsit. Potká li vás podobně hrubá beznaděj, vřele mohu doporučit kámen, který dokáže v těžkých životních situacích zburcovat naději, aby zaplašila všechnu nejistotu, beznaděj a strach. Tím úžasným kamenem je modrý Drumortierit. Ležela jsem smotaná do klubíčka nepochopitelné deprese. V pudu sebezáchovy jsem se obložila všemi svými amulety a kameny. Stesk mi tiskl srdce tvrdou, ledovou dlaní. Zima byla ve mě, okolo mě, mokro bylo venku i v mojí duši. Instinktivně jsem si vtiskla do dlaně , modrý placáček, který na mě konejšivě broukal klidnou písničku. Úleva přicházela potichu jako měkké tlapky plachých koček. S heboučkými vlnkami uklidnění přišel spánek a přinesl mi nádherné secesní sny. A tak vznikly tři amulety. Zřejmě proto jsou všechny vyrobeny z kamenů se silnými ochranitelskými vlastnostmi. Modro zlatý sen o panu Muchovi,  Amulet pro Sarah Bernhardt Le Rouge et le Noir. Vlastně se mi vysnily.

.Modrozlatý sen o panu Muchovi 114_0013 114_0032 114_0053

 

 

 

 

 

Drumortierit je kámen naděje. V těžkých životních situacích nám pomáhá najít důvěru ve vlastní schopnosti, dává sílu tyto situace zvládnout, překonat a ve šťastných situacích učí užívat si života naplno. Brát život takový, jaký je, bez zbytečných starostí a obav. V těžkých životních situacích probouzí naději v obrat k lepšímu. Podporuje pozitivní životní postoj, touhu po životě v souladu s přírodou. Pomáhá odstraňovat staré blokády a vzory.  Tlumí prudké bolesti hlavy, zostřuje smyslové vjemy, pomáhá při únavě, celkovém vyčerpání a stresu, vhodný na celkové uvolnění před spánkem. Modrý placáček Drumortieritu jsem přizdobila lehkým secesním vzorem vytvořeným z bezolovnatého cínu s podílem stříbra. Závěsy jsem udělala z jemně žlutých oválků kalcitu, protože i kalcit je ochranným kamenem.  Podle indiánské tradice chrání zejména v noci, před úklady duchovního světa. Pokud se podrží v ruce, tak dodává tělu energii. Udržuje v rovnováze city, odstraňuje strach, pomáhá překonávat deprese. Zakončila jsem je droboučkými korálky modrého  Lapis Lazuli, protože to je také duchovní kámen, který je vhodný k meditaci a přináší klid a mír.Působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Modrozlatý sen o panu Muchovi je jednoznačně velmi silný antidepresivní amulet.

Celková délka od konce ouška po konec prostředního závěsu je 9 cm, šířka 4,5 cm měřeno v nejširších bodech pana Muchy.

Zavěšen je tmavém řetízku v délce 50 cm, který ladí s patinou amuletu. Může být modrá saténová stužka v délce 45 cm + 5 cm prodlužovací řetízek. Celý amulet je vyleštěn a ošetřen patinou a antioxidantem.

Více o kamenech DrumortieritKalcit,   Lapis Lazuli

Cena 477,-  Kč    Objednat si jej můžete zde