Ochránce

OchránceOchránce

Tento amulet potkal svoji nositelku

 

Silný ochranný amulet ze surového křišťálu a surového ametystu. Vím, že bylo potřeba ho vytvořit, jen nevím pro koho. Mám jistotu, že se spolu potkají.

Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal na světě. Je to kámen kamenů. Velmi silný zesilovač energie, Dokáže energii pohlcovat, uvolňovat a regulovat, uvádí ji do naprosté harmonie. Je dokonalým nositelem čistého Božího světla. Všechno kladné v nás koncentruje, všechno negativní od nás odebírá. Velmi významná ochrana před černou magií. V tomto případě je potřeba křišťál čistit teplou vodou a nabíjet na prudkém slunci.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce.

Amulet je vytvořen pomocí techniky cínovaného šperku z bezolovnatého cínu, s obsahem stříbra. Amulet jsem vyleštila, ošetřila patinou a antioxidantem. Po té jsem ho očistila modlitbou, teplou vodou a nabila na slunci.

Délka i s ametystovou kapkou je 6 cm, šířka v nejširším bodě 3 cm. Zavěšen na stříbřitě šedé saténové stužce v délce 45 cm + 5 cm prodlužovací řetízek.

Více o Křišťálu a   Ametystu