Noční orchidej

Vstoupila do zahrady, kde květiny, stromy, ptáci i všeliká zvěř přenádherná svobodně rostla a kvetla. Nejkrásnější ze všech však byla divoká, nespoutaná orchidej, která se dravě vrhala za světlem slunce i měsíce. A ona uviděla svojí duši. Věděla “ To jsem já, už nikdy se ničeho nemusím bát ….

 

Noční orchidej Noční orchidej

Divoký květ Noční orchideje patří mezi velké autorské šperky z polodrahokamů. Její  nespoutaný, dravý květ se rve o místo a prodírá se hustým pralesním podrostem k jasnému měsící na brazilském nebi.

Srdce tvoří zářivě žlutý kalcit, které se tulí k silné hlavě ze Sokolího oka. Poupátka jsou z šedého achátu, kalcitu, červeného jaspisu a malých kuliček onyxu. Kameny jsou dozdobeny popínavými lístky z cínu.

Šperk je velký 8×6 cm, měřeno v nejširčích bodech. je vyleštěn, ošetřen patinou a antioxidantem. Zavěšen je na černé saténové stužce v délce 45 cm + 5 cm prodlužovacího řetízku. V dekoltu vypadá impozantně a je nepřehlédnutelný. Jako závěs se hodí i černá trojitá kůže. Pokud byste chtěli víc druhů závěsů, samozřejmě je to možné. První závěs  – jakýkoli, je vždy v ceně Amuletu, každý další závěs je za příplatek 40,- Kč. Tuto informaci prosím uveďte ve zprávě k objednávce.

Kalcit je ochranným kamenem.  Podle indiánské tradice chrání zejména v noci, před úklady duchovního světa. Sokolí oko – kámen radosti a duševní rovnováhy. Je to především kámen ostrého zraku. Nikoliv pouze vnějších vjemů, ale i ostrých pohledů do našeho nitra, naší duše, naší podstaty.

Achát – odvaha, síla, léčení, dlouhověkost, láska, ochrana,uzemnění. Červený jaspis pozvedává krásu a půvab, přináší zdraví a sílu, podněcuje základní čakru, snižuje horečky, čistí oběhový systém, játra, cévy, krev, odstraňuje bloky. Onyx – udržuje v těle rovnováhu energií jing a jang.

Více o kamenech: Kalcit,   Sokolí oko,   Červený jaspis,   Achát,   Onyx

Cena 435,- Kč  + 65 Kč poštovné a balné

Obchodní podmínky

Objednat si tento amulet můžete zde