Čičiči

 

ČičičiČičiči 113_1270Autorský šperk z kolekce ochraných amuletů, vyroben pomocí techniky cínovaného šperku. Malé, černé krásně oválné vajíčko Septárie

( také se tomuto kameni říká dračí vejce) je  ochočen pouze velmi jednoduchou obrubou, přizdobenou jen kordovaným drátkem. Jednoduchý tvar jsem zvolila, aby se dal i jako přívěšek brát dobře do dlaně. Kočky se rádi přijdou pohladit, ale potřebují mít svobodu, nedají se spoutat.

Tahle kočka na mě zamňoukala z malého, dračího vajíčka. Kdo by odolal?

Septárie je kamenem, který poskytuje silnou energetickou ochranu a to jak na fyzické, tak i duševní  úrovni. Vysílá okolo sebe uklidňující energii. Harmonizuje emoce a intelekt. Pomáhá při formování myšlenek a jejich následnému projevení. Přináší svému nositeli trpělivost, toleranci a vytrvalost. Zvyšuje komunikační schopnosti. Příznivě rozvíjí kariéru, zejména tu, která je spojena s vystupováním na veřejnosti. Výborný kámen pro léčitele, jímž při meditaci může pomoci odhalit příčiny nerovnováhy. Pomáhá soustředit se na samoléčivé schopnosti těla. Na fyzické úrovni zjišťuje blokády v těle, ruší je a uvádí do rovnováhy. Pokud je Septárie vejčitého tvaru, fyzicky lokalizuje a tvaruje energii. Septariové vajíčko držené v dlani pomáhá zvládat a odstraňovat stres a napětí. Z duševního hlediska pomáhá překonávat překážky a lépe čelit konfliktům. Zklamání proměňuje v naději, vyvolává hluboké a dávné vzpomínky.

 Pomáhá při střevních a kožních onemocněních, zmírňuje tvorbu vředů a nádorů, potlačuje tvorbu plísní.

Kámen je zavěšen na černé,saténové stužce. Může být i na kůži, či tmavém řetízku. Objednat si ho můžete zde.

Cena 277,- Kč..